» jazz
 
 
 
 

 
 

Лікування молочних зубів - дитяча стоматологія у Києві

«Навіщо лікувати молочні зуби? Адже вони все одно випадуть! »- часто можна почути від батьків.

Насправді, це - помилка, при чому небезпечне для здоров'я дитини.

Так, молочні зуби випадуть, але в належний час. І поки вони на місці, вони виконують важливі функції: крім очевидного - пережовування їжі - молочні зуби визначають прикус і «тримають місце» для постійних зубів.

По-перше, всі процеси, в тому числі інфекційні, в дитячому організмі протікають швидше, ніж у дорослого, а значить ускладнення проявляються значно раніше. Невеликий карієс може дуже швидко привести до запалення пульпи зуба або кісткової тканини. Таке запалення впливає на зачатки постійних зубів, і при несприятливому розвитку хвороби може їх вразити і навіть зруйнувати.

По-друге, втрата молочного зуба хоч і здається несуттєвою (адже на місці втраченого зуба все одно виросте новий, постійний), але впливає і на прорізування постійних зубів, і на розподіл навантаження на інші зуби, і на формування прикусу. Чим більше молочних зубів довелося видалити через руйнування, тим більша ймовірність того, що прикус буде порушений і потрібно ортодонтична корекція зубних рядів, тобто брекет-системи.

Тому, як тільки ви помітили потемніння або руйнування емалі на зубах вашої дитини, відразу ведіть його до лікаря.

На щастя стоматологія взагалі, і дитяча стоматологія зокрема, зараз абсолютно безболісні.

Чим же ми можемо вам допомогти?

Доктор обробляє зуби спеціальними речовинами, які проникають в пори розпушеному емалі і виділяють фтор, насичуючи таким чином тканини зуба. Цей метод можна застосовувати не тільки на початкових стадіях карієсу, але і після ортодонтичних процедур.

Далеко не всі діти вміють правильно чистити зуби, а погана гігієна - основна причина виникнення хвороб зубів і ясен. Тому, буває так, що необхідно зробити чистку зубів дитині в стоматології. На відміну від аналогічної процедури для дорослих, при дитячих чистках практично не використовується ультразвук і повітряно-абразивний метод Airflow. Методи дитячої чистки м'які і щадні - використовуються спеціальні пасти і м'які щітки, що не ранять дитячі ясна.

Після закінчення процедури, лікар клініки навчить вашого малюка правильно чистити зуби. І тут же ви можете придбати всі необхідні засоби догляду.

З нами ваша дитина не буде боятися йти до зубного лікаря!

Джерело: https://nanoclinic.com.ua/service/detskaya-stomatologiya/

05.11.2017

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018