» jazz
 
 
 
 

 
 

Профілактика і захист рослин

Протруйниками називають пестициди, що застосовуються власниками агропромислових комплексів при посадці садових і городніх культур. Ці препарати створюються за допомогою інсектицидів, фунгіцидів і бактерицидів. Серед протруйників розрізняють одноцільові препарати і комплексні.

Одноцільові кошти можуть захистити культуру від одного з патогенів, в той час як комплексні - від цілого переліку загроз. Крім того, деякі види протруйників мають захисну дію, а деякі - знезаражувальне. І все ж комплексні засоби справляються з обома завданнями.

Вибирайте самі популярні й ефективні протруйники на нашому сайті https://sevenmart.com.ua/g19839302-protraviteli

Заходи по залученню в сад корисної живності
 
За рахунок розумного планування можна значною мірою сприяти тому, щоб в саду оселилися якомога більше численні Ваші союзники в боротьбі з шкідниками.
У деяких місцях залишайте незаймані живоплоти для птахів, які виводять потомство під відкритим небом. Взимку підгодовуйте комахоїдних птахів. В кінці зими до початку танення снігу вивішують дуплянки. Отвори повинні бути зорієнтовані на південний схід. Влітку розвішуйте поїлки для птахів.
Залишайте неприбрані куточки в саду, представляючи життєвий простір для багатьох тварин. Кілька поставлених один на одного каміння, купка листя і хмизу під кущем, ставок з болотистими берегами залучать вужів, жаб, їжаків, ящірок, павуків.
Створюйте конвеєр квітучих рослин (кріп, морква, фацелія та ін.) Для додаткового харчування корисних комах.
Розвішуйте для гніздування корисних комах пучки очерету (15-20 шт.).
Влаштовуйте місце зимівлі для семиточечним корівки (насипайте купки щебеню).

02.02.2018

 
 
     
Kovdos © 2009-2018, Best mp3 song, скачать mp3 2018