» jazz
 
 
 
 

 
 

Латиноамериканські танці в Києві (2021)

У школі латиноамериканських танців в Києві ми викладаємо різні танцювальні дисципліни, такі як кубинська сальса (salsa casino), бачата (bachata dominicana, bachata moderna, bachata sensual), реггетон (reggaeton), меренге (merengue) і ча-ча-ча (cha-cha-cha). Латиноамериканские танцы Киев — це не тільки навчання, а й передача атмосфери радості та спілкування.

У нашій школі латиноамериканських танців в Києві ми надаємо виключно якісне навчання, де крок за кроком Ви зможете поринути у цей великий світ латиноамериканських танців. Ми завжди шукаємо найкращий спосіб передати наші знання, а також слідкуємо за тенденціями у світі соціальних латиноамериканських танців.

Методика занять у школі латиноамериканських танців «в Києві» спрямована на передачу знань, систематичність та послідовність навчання, яка в короткі терміни допомагає учням опанувати навички та вміння, як правильно вести в парі та слідувати за партнером, танцювати при цьому в ритмі та отримувати від цього задоволення.

Наші учні, завдяки нашому унікальному та педагогічному методу, заснованому на максимізації рівня навчання, швидко та з результатами для всіх рівнів отримують гарні та швидкі результати.

- October 29 2021

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018