» jazz
 
 
 
 

 
 

Аргентинське танго в Києві (2021)

Танго - народний танець Аргентини. По суті танго - це не просто танець, а цілий спектакль, який створюють двоє, розігруючи свою інтригу і драму. У будь-якому випадку танго вимагає знання певної техніки, проте головне в танго - імпровізація. Головне для танго - це справжні почуття і емоції в кожному русі, всі рухи відрізняються пристрастю

Аргентинское танго Киев - це соціальний танець, який танцюють в парі: чоловік веде, а жінка слід. Танець-імпровізація, танець-співтворчість, танець-зустріч, життя, довжиною в одну мелодію.

Дивлячись на танцюючі танго пари на мілонги, вам може здатися, що цей танець простий. І де в чому ви виявитеся праві - в танці відсутній акробатика, і кількість фігур обмежена. У той же час, якщо ви дозволите собі побачити глибше і спробуєте відчути, що відбувається в парі на своєму досвіді - все буде виглядати вже не настільки однозначно. Видима простота фігур дозволяє швидше зосередитися на відчуттях всередині пари і на самій музиці. Коли ви впустіть танго в своє серце, ви побачите, що це більше ніж танець, танго - це мова тіла, який дозволяє розуміти один одного, і один тільки крок може стати розмовою двох від простого: «Привіт, як справи»? до історії вашого життя. Мова тіла можна розвивати й удосконалювати до безкінечності, і це приносить радість і нове задоволення. «Фанатики» танго шукають справжнього злиття в танці. Танцююча пара стає магічним тваринам з чотирма ногами і двома головами, трансформує своїми рухами під танго-музику переживання життя в емоції. А музика танго глибока і багатогранна, і якщо вона вас підкорила, то це назавжди. В аргентинському танго існують різні стилі, де обійми можуть бути відкритими і закритими. В Tango Drive ми танцюємо, обіймаючи один одного. Близьке обійми ніжне і інтимне. Емоції, які ми відчуваємо, коли обіймаємось, важливіше для нас всіх додаткових шоу-можливостей.

Запрошуємо вас на уроки!

Ми будемо ділитися з вами своєю любов'ю до танго: його музиці, обіймам і вираженню музики через рухи танцю. Ви познайомитеся з технікою соціального аргентинського танго, поширеною у всьому світі і зможете танцювати на мілонгах Києва і будь-яких міжнародних фестивалів.

Ми приділяємо багато уваги взаємодії в парі і розвитку музикальності, даємо інструменти, завдяки яким, ви навчитеся слухати своє тіло і взаємодіяти з ним, слухати музику і проявляти її через танець.

- September 13 2021

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018