» jazz
 
 
 
 

 
 

Фарба для авто (2019)

Кожен автолюбитель хоче, щоб його машина була предметом його гордості. Щоб вона була не тільки швидкою, але ще і красивою. Механічні ушкодження, бажання виділитися рано чи пізно змушують задуматися про те, щоб купити фарбу для авто.

Епоксидна грунтовка Новол Protect 360 Унікальність цієї грунтовки полягає в тому, що вона ізолює попередні шари, які були нанесені перед цим. Слід використовувати комплексно разом з затверджувачем, з яким вона попередньо змішується. Пропорції, в яких змішуються грунтовки ..

Автофарба та вибір її дуже важливий і від нього залежить результат, який ви отримаєте вкінці. Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широким спектром кольорів і відтінків на будь-який смак. Крім того, в магазині представлені основні види фарб, такі як:

· Алкідна емаль. Її часто вибирають завдяки низькій вартості і простоті використання. Вона стійка до механічних і хімічних впливів і не вимагає особливих умов фарбування. Має в своєму складі найменшу кількість розчинника, що дозволяє ефективно протистояти паливно-мастильних матеріалів. Служить така автомобільна фарба 5-6 років.

· Акрилова емаль. Може бути, як матовою, так і глянсовою. Дана фарба хороша тим, що висихає порівняно швидко і не вимагає додаткового покриття лаком. В її виробництві використовуються найбільш інноваційні матеріали, тому якість має найвищий рівень. Недолік акрилу - висока ціна, вона виправдовується терміном служби поверхні, який становить до 20 років.

03.01.2019

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018