» jazz
 
 
 
 

 
 

Дапоксетін ціна в Україні (2019)

Дапоксетін - це один з найбільш ефективних препаратів на світовому ринку для збільшення часу статевого акту. Дивіться тут дапоксетин цена в украине. Згідно зі світовою статистикою, передчасна еякуляція зустрічається у кожного 4-го статевозрілого чоловіка. Це проблема хоч і не смертельна, але істотно знижує якість життя. По-перше, сексуальне життя стає неповноцінною, а це призводить до проблем у відносинах з жінками, що, в свою чергу, викликає психологічний дискомфорт і може привести навіть до глибокої депресії. Ефект Дапоксетіна не потребує накопиченні, тобто результат помітний вже з першої таблетки. Активні речовини, які входять до складу препарату, допомагають затримати сім'явиверження і продовжити статевий акт на 350-400%. Принцип дії

У 90% чоловіків, які страждають передчасною еякуляцією, захворювання має психологічне підгрунтя, і тільки в 10% проблема пов'язана з органічними порушеннями, такими як запальні процеси в статевих залозах, простатит, коллікуліт і ін. Якщо пацієнт не має фізіологічних проблем, а тільки функціональний розлад , то прийом Дапоксетіна буде ефективним. Головне діюча речовина цього препарату забезпечує такі зміни в організмі чоловіків:

пригнічує аномальну активність в корі головного мозку; надає м'який, заспокійливий ефект; підвищує викид тестостерону в кров (надає впевненість в собі); знімає нервову напругу і нормалізує роботу нервової системи; стимулює вироблення ендорфіну (дарує піднесений настрій).

31.12.2018

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018