» jazz
 
 
 
 

 
 

Тури в Єгипет із Алмати (2019)

Єгипет - це інший континент, здається, це інша всесвіт ...

Нескінченна пустеля, оазиси, розпечений диск сонця ... і Червоне море, одне з найкрасивіших, з багатющим підводним світом і лікувальної солоною водою. Це море тепле круглий рік, навіть в зимові місяці температура води не опускається нижче 20

Туры в египет из алматы користуються популярністю саме в & nbsp; зимові місяці. Хоча напрямок насправді цілорічне. Завдяки сухому клімату навесні, влітку і восени спека легко переноситься, а вся кипуча життя починається о 8 вечора. Взимку потрібно підбирати готель набагато ретельніше, так як в цей час досить вітряно і прохолодно.

Влада Єгипту категорично забороняють знищувати і вивозити корали, і завдяки цьому Червоне море ідилічно підходить для підводного плавання, і купання з маскою. А побувати на такому море восени - значить не тільки зарядитися енергією на весь рік, але і захистити себе від застуди на всю зиму.

Але найголовніше - це історія, висхідна до глибокої старовини ... Овіяні таємницею, мовчазні свідки великої стародавньої цивілізації не можуть передати людям життя минулого, вони дозволяють нам тільки відкрити цю завісу. Луксор, піраміди в Гізі, численні храмові комплекси, історичні пам'ятники, незбагненним чином збереглися до наших днів, чудовий бронзовий захід, шум моря - все тут створює неповторну атмосферу романтики, таємниці, дотику до минулого.

10.12.2018

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018