» jazz
 
 
 
 

 
 

Запчастини побутової техніки на сайті Spparts.com.ua (2018)

Запчастини побутової техніки - Spparts.com.ua

Сьогодні холодильники працюють по 8-10 років, якщо пощастить. Як же так вийшло, що наша побутова техніка так сильно здала за останні кілька десятиліть? Я купую і продаю холодильники і морозильники, зроблені в 1950-х, прекрасно працюють до цих пір. Я купую запчасти бытовой техники на сайте Spparts. Я зустрічав пральні машини і сушильні машини 1960-х і 1970-х, які все ще працювали так само, як в день їх виробництва. А зараз побутова техніка ламається і вимагає обслуговування через 2-3 роки, і в цілому нова техніка служить третину або чверть того терміну, який служила техніка, зроблена десятиліття назад. Вона ламається частіше і швидше, ніж раніше. Вона іржавіє і руйнується швидше, ніж в минулому. Чому це відбувається, і що взагалі відбувається? Я роками мучився цими питаннями, продаючи тисячі одиниць техніки, а з недавнього часу - і разом з продавцями б / у техніки і ремонтниками з усієї країни.

Нам необхідно почати виробляти довготривалу техніку

Те, що відбувається сьогодні в індустрії побутової техніки досить забавно. Всі кричать про екологію і енергетичної ефективності. Але як щодо часу життя побутової техніки, по закінченню якого вона виявляється на звалищі? Якщо старий холодильник або морозильник жили по 40-50 років до зміни, а нові живуть від сили 10-15 років, це означає, що ми виробляємо в 3-4 рази більше техніки. За дуже консервативною оцінкою ми викидаємо в 2-3 рази більше техніки, ніж раніше. Яким взагалі чином це може бути краще для навколишнього середовища?

Що ми робимо, щоб змінити ситуацію

Ситуацію необхідно змінювати в двох областях: якість нової техніки і покупка була у використанні. Ілон Маск вже почав би працювати над поліпшеною версією побутової техніки, що працює від батарей і сонячної енергії. Але особисто ви можете змінювати світ тільки по чуть-чуть; а починати з чогось треба. Ми з партнером Боббі Хендерсоном створили проект ApplianceSwap, де описуємо всі кроки покупки використаної техніки. Ми допомагаємо людям шукати б / у техніку поблизу від їх місця проживання і купувати її. Також на сайті пропонуються курси для тих, хто хоче організувати свій бізнес, купуючи що вийшла з ладу техніку, ремонтуючи та продаючи відновлену.

Ми з радістю дивимося в майбутнє індустрії побутової техніки. Ситуація може мінятися, і вона змінюється. Коли такі нові стартапи починають задавати питання про те, що буде краще для покупця, хороші речі можуть і будуть траплятися.

А чи спостерігали ви, як змінюється якість побутової техніки протягом вашого життя?

14.11.2018

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018