» jazz
 
 
 
 

 
 

Ремонт і заміна електрики квартири / Услуги электрика

Якщо вірити статистиці, то 23% квартирного фонду України складають Хрущовки. Не один десяток відсотків складають дев'ятиповерхівки 80-х. Відмітна риса і тих і інших, якість електропроводки. І якщо в багатьох хрущовках, вона ще дивом жива, то в дев'ятиповерхівки побудованих в середині 80-х пацієнт скоріше мертвий, ніж живий. Тому заміна і ремонт проводки це те, що вселяє надію.
                Якщо Ви вирішили зрозуміти проводку в квартирі, то в цілях безпеки, економії і здорового глузду, краще поміняти її повністю. Услуги электрика компанії «Minstal» допоможуть вам впоратися з заміною електрики на всіх стадіях, від демонтажу до установки розеток. Без професійної підготовки робота з електрикою далеко не безпечна, а у випадку з прокладкою електромереж чревата в майбутньому короткими замиканнями, які, в свою чергу, є найбільш частою причиною пожеж.
                Заміна проводки коротко складається з декількох етапів:
Розробка проекту, побудова схеми - тут враховуються побажання клієнта, прив'язка до планування, розраховується довжина проводів кількість і розташування розеток і вимикачів.
Розрахунок перерізу проводів і моделі автоматів - перетин ввідного кабелю і номінал автомата визначаються виходячи із загальної потужності потенційних споживачів електроенергії включених одночасно. Враховуються і побутові прилади і лампи освітлення. За цим же принципом, розраховується перетин дроту у всіх приміщеннях.
Демонтаж старої проводки (при можливості) і прорезка стін під нову, в разі, якщо проводка прихована. При монтажі в гофре або трубах під гіпсокартонні панелі, процес спрощується.
Прокладка проводки.
Установка світильників, розеток, вимикачів та інших пристосувань.
У разі якщо Ви вирішите співпрацювати з компанією «Minstal», Ваше замовлення буде виконуватися професійними дипломованими електриками з величезним досвідом електромонтажних робіт. Для замовлення вам необхідно зайти на наш сайт і заповнити форму або зв'язатися по телефону з нашими консультантами.

26.02.2018

 
 
     
Kovdos © 2009-2017, Best mp3 song, скачать mp3 2018